1 Mart 2015 Pazar 14:27

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

Türk Hazır Giyimciler: Rusya'dan Vazgeçemeyiz
İstanbul tekstil dünyası temsilcileri Rusya’da krize rağmen her koşulda Rusya’nın yanında olduğunu ve bu ülkeden vazgeçmeyeceklerini ifade etti.
Gelinlik İhracatta Dört Kat Fazla Gelir Sağlıyor
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, gelinlik fuarı ve hazır giyim sektörünü Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi üyelerine değerlendirdi.
Gaziantep'te Pentex Fuarı Açıldı
Gaziantep'te, '4'üncü Penye ve Yan Sanayileri Pentex Fuarı' törenle açıldı.
Antalya'da Çiftler, Evlilik Fuarına Akın Etti
Antalya'da bu yıl 10'uncusu düzenlenen Evlilik Fuarına çiftler akın etti.
Kadın Girişimciler Sertifikalarını Aldı
Şanlıurfa'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından açılan girişimcilik kursunu başarı ile tamamlayan 130 kursiyer sertifikalarını aldı.
Ev Tekstili Eğitimi Alan Engelli Bayanlara Sertifika
Kayseri’de 'Okuyan, Çalışan, Üreten Engelli Kadın Projesi' kapsamında düzenlenen ev tekstili eğitimini tamamlayan engelli kadınlara sertifikaları dağıtıldı.
Türk İpeği Hindistan'da Tanıtıldı
Çin ipeğine yenilen Türk ipeğinin yıllara direnen öyküsü, Hindistan’da söze geldi.
En Çok Kadın Çalıştıran İl Belli Oldu
Türkiye'de kadın istihdamı en yüksek il, yüzde 40 ile Edirne oldu. En düşük iller ise, yüzde 10 ile Şırnak, Siirt, Mardin, Ağrı ve Bingöl.
Güney Kore, Türkiye ile Ticaret Hacmini 10 Milyar Dolara Çıkarmak İstiyor
Güney Kore'nin Türkiye Büyükelçisi Yunsoo Cho, iki ülke arasındaki ticaret hacmini en kısa sürede 10 milyar dolara çıkartmak gerektiğini söyledi.
Adana Erkek Giyimin Cazibe Merkezi Olacak
Adana Ticaret Odası, Adana'nın erkek giyimi sektöründe cazibe merkezi olmasını sağlamak amacıyla çalışma başlattı.