22 Aralık 2014 Pazartesi 05:24

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

Bakan Işık: Yerli Otomobilimizi 2020 Öncesinde Yollarda Görmeyi Hedefliyoruz
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, öğleden sonra ise Tekstil Sektörü Çalıştayı'na katıldı.
Ticarete Ruble Darbesi
Rusya ile ticaretin merkezindeki Laleli ve Osmanbey’de işler durma noktasına geldi, müşteriler yarı yarıya azaldı.
Türk Ev Tekstilinin Sektör Büyüklüğü 13 Milyar Dolar
Son 5 Yılda Türkiye'nin Ev Tekstili Alanında Üretim Değeri Yüzde Seksen Oranında Arttı
'LC Waikiki'de Atama
LC Waikiki Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım, 1 Aralık itibariyle şirketin Yurtiçi Mağazacılık Genel Müdürlüğü görevini de üstlenecek.
Burkay: Tekstil İçin Tasarım Olmazsa Olmaz Unsurdur
BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin tekstilde zirvede kalması için tasarıma ve tasarımcı yetiştirmeye büyük önem vermesi gerektiğini söyledi.
Hazır Giyimde Yeni Satın Alma Stratejileri Tartışılacak
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), "Gelecek Satın Alma Stratejileri ve Beklentileri" konulu bir panel düzenleyecek.
Kazak Söküklerinden Seccade Ve Kilim Üretimine
Batman'ın unutulmaya yüz tutan el dokuma tezgâhları, yok olma tehlikesi yaşıyor.
Hazır Giyim Sektörü Gaziantep'te Buluşacak
Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) sektör toplantısı, federasyon başkanı Hüseyin Öztürk’ün katılımıyla Gaziantep'te gerçekleştirilecek.
İşveren En Çok Makineci Arıyor
Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan araştırmada, tekstil sektöründeki makineciler en fazla ihtiyaç duyulan meslekler arasında ilk sırada yer aldı.
İşveren En Çok Makineci Aradı
İŞKUR tarafından yapılan araştırmada, işgücü piyasasında en fazla ihtiyaç duyulan meslekler arasında tekstil sektöründeki makineciler ilk sırada yer aldı.