27 Kasım 2015 Cuma 13:46
DENEME

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

İstanbul'da 11 İlçede Elektrik Kesintisi Yaşanacak
İstanbul'da 11 ilçede 29 Kasım pazar günü 12 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak. Başakşehir ve Fatih'te kesinti 12 saat sürecek.
Tehlikeli Madde İçerdiği İçin Gazete İlanıyla Tüketicilerin Uyarıldığı Adres Boş Çıktı
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Bursa'da bir firma tarafından üretilen 'bebe alıştırma külodu'nun yapılan denetimlerde izin verilen limitlerin üzerinde tehlikeli kimyasal madde içerdiğininin tespit edilmesi üzerine gazetelere ilan vererek, tüketicileri ürünü kullanmamaları konusunda uyardı.
Rusya'dan Türkiye'ye Havada, Karada Engel
Rusya gümrük kapılarında Türk yolculara ve ihraç ürünlerine engel çıkarıyor. Önceki gece TIR'ları gümrük kapılarında bekleten Ruslar gerekçe göstermedi.
Medvedev: Türkiye'yle Önemli Ortak Projeler İptal Edilebilir
Rus uçağının düşürülmesinin ardından ilk kez konuşan Medvedev, "Türkiye'yle önemli ortak projeler iptal edilebilir" dedi, gözler Türk akımı ve Akkuyu projelerine çevrildi.
Rusya'nın, 'Türkiye'ye Gitmeyin' Çağrısı Turizmcileri Şoke Etti
Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, Rus uçağının düşürülmesi sonrasında olası krizin derinleşmesinin turizm sektörü açısından felaket olacağını belirtti.
Tekstil Müzesi'nde Uygulama Saati
Merinos Tekstil Sanayi Müzesi, İzmirli Yazma ustası Ahmet Hepdoğru'nun sergisi kapsamında 'Ahşap Baskı Atölyesi'ne ev sahipliği yaptı.
Hayata Tutunma 'Çabası' Dükkanına İsim Oldu
Sivas'ta 990 yılında 25 yaşındayken göğüs kanserine yakalanıp göğüslerini aldıran Bedriye Deliktaş, kendi gayratiyle açtığı dükkanına 'Çabam' adını verdi.
Bursa'daki Kırsal Miras Çalışmaları Antalya'da Anlatıldı
ÇEKÜL işbirliği ve Tarihi Kentler Birliği’nin desteğiyle Antalya’da bu yıl 5.’si düzenlenen ve restorasyon sektörü ile tarihi kentleri buluşturan YAPEX Restorasyon Fuarı kapsamında ‘Kırsal Yaşam Kırsal Miras’ konulu panel düzenlendi.
Gaziantep Moda ve Hazır Giyim Federasyonu'ndan Ggc?ye Ziyaret
Moda ve Hazır Giyim Federasyonu'ndan GGC'ye ziyaret Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) Başkanı Hüseyin Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Erdoğan'ın 'Kazandıklarınızı Paylaşın Çağrısına' İş Dünyasından Destek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "biraz az kazanın ve kazandıklarınızı özellikle dar gelirlilerle paylaşın" çağrısına iş dünyası temsilcilerinden destek geldi.