4 Temmuz 2015 Cumartesi 14:43
DENEME

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

Beymen Resort, Bodrum Yalıkavak'ta Açıldı
Beymen'in 21. mağazası Beymen Resort, Bodrum Yalıkavak'ta bulunan Palmarina'da hizmete girdi.
Bursa'da Vergi Rekortmeni Yine Muharrem Yılmaz Oldu
Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş, 2014 yılı vergi rekortmenlerini açıkladı.
Ev Tekstilcisi, İthalata Gelen Ek Vergiden Memnun
Yatak örtüsü, yorgan ve yastık ithalatına gelen yüzde 50 ek vergi ev tekstili sektörünü mutlu etti.
Mobilya Sektörü Dış Pazar İçin Destek Bekliyor
Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Üyesi Emine Nargile, yaşadıkları sorunların çözülmesi halinde mobilya sektörünün gerek Türkiye gerekse Adana’nın ihracat ve istihdam rakamlarına daha fazla katkı sağlayacağını söyledi.
Hezarfen Denizli Projesi' İmzalandı
Türk Patent Enstitüsü(TPE), Denizli Pamukkale Üniversitesi(PAÜ) ve KOSGEB işbirliğiyle oluşturulan 'Hezarfen Denizli Projesi' protokolü imzalandı.
Kobi'lerin İhracat Alacaklarına Kur Garantisi Geliyor
Hüseyin GÖKÇE ANKARA - Tekstil, hazır giyim ve deri ürünleri sektörlerine yönelik hazırlanan ve 2015-2018 yıllarını kapsayan eylem planı yayınlandı.
Tesettür giyimin parlayan yıldızı
Tesettür, tekstil sektörünün tartışmasız en önemli yapı taşı haline geldi. Trikodan tesettür mayoya uzanan geniş ürün yelpazesine sahip olan bu sektör, e-ticaret ile doğru bir şekilde yönetildiği zaman pazarda büyük bir paya sahip olacağı aşikar.
Güçlü Dolar H&m'i Sarstı
Amerikan Doları'nın diğer dövizler karşısında güçlenmesi hazır giyim markası H&M'i sarstı.
Mukadder Özden, Moda Federasyonu'nun Başkan Yardımcısı Oldu
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Başkanlık görevini sürdüren Mukkadder Özden, Moda ve Hazır Giyim Federasyonu’nun (MHGF) yeni yönetiminde Başkan Yardımcısı oldu.
Tozlu Giyim, İnternet Mağazacılığı ile 100 Ülkeye Ürün Satıyor
Son yıllarda hızla artan internet mağazacılığının önde gelen temsilcilerinden olan Tozlu Giyim, Türkiye’de elde ettiği pazar payının ardından yönünü yurtdışına çevirdi.