4 Eylül 2015 Cuma 17:27
DENEME

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

Zimbabweli Genç Kızlara İzmir Gelinliği
84. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) resmi delegasyonu bünyesinde gelen Zimbabwe heyeti, hazır giyim ve konfeksiyon sektörü temsilcileriyle buluştu.
O Hatay Medeniyetler Sofrasının Kurucusu Başarılı İş Adamı İsmail Özdemir
İsmail Özdemir'in, Hatay'ın köyünde başlayan ve ailesinin yanından kaçarak İstanbul'a gelmesi ile farklı ufuklara açılan hayat hikayesi.
Eib Fuarda Yabancı Heyetlere Ege Bölgesi'nin İhracat Avantajlarını Anlattı
84. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) için şehre gelen yabancı ülke bakanlarını ağırlayan Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Ege Bölgesi’nin avantajlarını tanıttı.
İşsizliğin Azaltılması İçin Tekstile Teşvik Şart'
Türk-İş’e bağlı Teksif Sendikası’nı ziyaret eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana’nın Türkiye’nin işsizlik oranı en yüksek il olduğuna dikkat çekti.
Nadal Türk Modeli "Soydu"
Rafael Nadal, kaybedenin soyunduğu gösteri maçında modellerle bir araya geldi. Nadal, kazandığı sayılarla Türk model Akın Akman'ı soymayı başardı.
Laleli Ticareti, Rusya'dan İran ve Kuzey Afrika Ülkelerine Kayıyor
Haber Özkan ARSLAN - Kamera İdris TİFTİKCİ İstanbul DHA Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (LASİAD) bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği Laleli Fashion Shopping Festivali başladı.
Tekstilci 7 Sorununa Çözüm İstiyor
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Denizli'de tekstil sanayicisinin yaşadığı öncelikli 7 sorunu belirleyip, çözümü için çalışmalar yapılması kararı aldı.
Okulların Açılmasının Ertelenmesi Kırtasiyecileri Mağdur Etti
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Kurban Bayramı sebebiyle okulların açılışının ertelenmesi, başta kırtasiyeciler olmak üzere okul kıyafeti satan ve servis işletenleri mağdur etti.
Turizmci Sevinirken, Kırtasiyeci ve Servisçilere Erteleme Darbesi
İlk ve orta dereceli okul açılışının bayramdan sonraya ertelenmesi turizmciyi sevindirirken, kırtasiyeci, okul kıyafeti satanlar ve servis aracı işletenlere darbe vurdu.
Fatma Şahin'den Meltem Tekstil'e Tebrik
Meltem Tekstil İSO 500'deki 2013 yılında 146'ncı sırada bulunurken 2014 yılında yükselişini devam ettirerek 134'ncü sıraya yerleşti.