1 Ekim 2014 Çarşamba 13:11

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

Moda Markaları Büyük Telefonlar İçin Cepleri Büyütüyor
Çok severek aldığınız iPhone 6 Plus akıllı telefonunuz hiçbir pantolonunuzun cebine sığmıyor mu? Moda markaları sesinizi duyuyor.
Trabzonspor'a "Taş Gibi" Sponsor İddiası
Gernot Langes Swarovski, Akyazı Spor Kompleksi'ne sponsor oluyor.
Hollandalı 40 Asker IŞİD Operasyonu İçin Ülkelerinden Ayrıldı
Hollanda'nın IŞİD örgütüne karşı koalisyona 6 adet F-16 savaş uçağı ile katılma kararı almasının ardından, Eindhoven askeri hava üssünden 40 asker ülkeden ayrıldı.
Levi's Çorlu'daki Fabrikasını Kapattı
Levi's ve Dockers markaları ile üretim yapan dünya jean devi Levi Strauss, Çorlu'daki üretim tesislerinin bugün itibari ile kapatıldığını açıkladı.
Eğer Paris'teyseniz Apple Watch'ı Deneyebilirsiniz
Teknoloji meraklıları ilk kez Apple Watch'ı deneme şansına erişebilir.
Bosingwa Geri Dönüyor!
Trabzonspor'un Portekizli oyuncusu Bosingwa hazır hale geldi.
Kızılay'dan Sarar'a Plaket
Türk Kızılayı, depremlerde mağdur olanlar ve gelen mülteciler için giysi yardımında bulunan Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar'a plaket verdi.
Mersin'de Moda Defilesi Yapıldı
Forum Fashion Week kapsamındaki defilede 2014 2015 sonbahar kış sezonunun trendleri tanıtıldı.
Etekli Erkekler İstanbul'da
Forum Fashion Week'in beşincisi, Pera Palas'ta düzenlenen muhteşem galayla başladı. Men in Skirts Erkek Etekleri Defilesi izleyenlerden tam not aldı
Forum Fashion Week 2014 Yarın Başlıyor
Bu yıl 5.si düzenlenen Forum Fashion Week, 23 Eylül'de Pera Palas'ta düzenlenecek 'Men in Skirts/ Erkek Etekleri' defilesiyle başlayacak.