1 Kasım 2014 Cumartesi 01:22

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

Maliye Bakanı, 'CNN International'a Konuk Oldu
CNN International'da, John Defterios'un hazırlayıp sunduğu "Marketplace Middle East" programı bu hafta Türkiye'deki tekstil sektörüne odaklandı.
Erdoğan, Elysee Sarayı'nda Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile Görüştü
Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, çalışma ziyareti için bulunduğu Paris'te, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande tarafından Elysee Sarayı'nda resmi törenle karşılandı.
Borsada Birinci Seans Kapanış
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris'e Geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Charles De Gaulle Havalanı'na TSİ ile 12.25'te indi.
"Bayan Bacak" İstanbul Tutkunu Çıktı
"En Uzun Bacaklı Manken" olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Brezilyalı model Ana Hickmann, kendi adını taşıyan gözlük markasının tanıtımı için İstanbul'a geldi.
Levi's Çorlu'daki Fabrikasını Kapattı
Levi's ve Dockers markaları ile üretim yapan dünya jean devi Levi Strauss, Çorlu'daki üretim tesislerinin bugün itibari ile kapatıldığını açıkladı.
Mersin'de Moda Defilesi Yapıldı
Forum Fashion Week kapsamındaki defilede 2014 2015 sonbahar kış sezonunun trendleri tanıtıldı.
Forum Fashion Week 2014 Yarın Başlıyor
Bu yıl 5.si düzenlenen Forum Fashion Week, 23 Eylül'de Pera Palas'ta düzenlenecek 'Men in Skirts/ Erkek Etekleri' defilesiyle başlayacak.
Türkiye Perakende Markaları Yurtdışında Büyüme Atağında
Türkiye perakende markaları, dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC'e "Turkish Brands" standı ile tek çatı altında katılıyor.
Londra Moda Haftası Bora Aksu'nun Koleksiyonu ile Başladı
Londra Moda Haftası, Türk modacı Bora Aksu'nun İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonunu sunduğu defileyle başladı.