23 Temmuz 2016 Cumartesi 19:56
DENEME

"Rio 2" 11 Nisan'da Sinemalarda

Haber: 'Rio 2' 11 Nisan'da Sinemalarda
31 Mart 2014 Pazartesi - 11:39 Bültenler [5851930]
Nisan 2011'de, 20th Century Fox Animasyon ve Blue Sky Studio "Rio" animasyon filmini hayata geçirdi ve film tüm dünyada büyük beğeni topladı.


Film dünya çapında rekor kıran "Ice Age","Ice Age: Dinozorların Şafağı" ve "Ice Age: Kıtalar Ayrılıyor" filmlerinin yönetmeni Carlos Saldanha'nın hayal gücünden doğdu. Saldanga uzun zamandır doğduğu yer olan Rio için bir aşk mektubu yazmak istiyordu, bu istediğini mesleğiyle özdeşleştirerek, şehrin yerlisi denilebilecek bir kuşun bu fevkalade şehirdeki hayat hikâyesini anlattı. Merakla beklenen Rio2 11 Nisan'da beyazperdede izleyiciyle buluşacak!

AMAZONLAR'A HOŞGELDİNİZ!

Mavili gayet evcil bir kuştur, fakat Harika çocuklarının kuştan çok insan gibi davrandıklarını belirtmektedir ve çocuklar hiçbir zaman kuş olmanın nasıl olduğunu bilemeyebilirler. Bu sebeple ait oldukları yere dönmeye karar verirler. Mavili seyahate çıkmak için biraz gönülsüzdür fakat Harika'yı üzmemek için gitmeyi kabul eder. Amazonlara doğru tüm aile ve yakın dostları uçmaya başlarlar. Ormana vardıklarında Harika'nın senelerdir görmediği babası ve arkadaşlarıyla karşılaşırlar fakat Amazonlar 'da büyük bir tehlike vardır, insanlar ormanı keşfetmişlerdir ve işler bir anda sarpa sarar…

Bursa İş Dünyası Demokrasi İçin Tek Ses, Tek Yürek Oldu
İş dünyasının temsilcileri milli irade ve demokrasiye sahip çıkmak adına yapılan toplantıda ortak bildiri yayınladı.
Kariyo: Perakende Satışları Normale Göre Yüzde 90 Oranında Gerçekleşti
Kariyo: Perakende Satışları Normale Göre Yüzde 90 Oranında Gerçekleşti.
Savunma Sanayi İhracatı Yüzde 11 Arttı
Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) Başkanı Latif Aral Aliş, bu yılın Haziran ayı verilerine göre sektör ihracatının yüzde 11,6 arttığını ve 2016 yılında sektörde yüzde 20'lik büyümeyi yakalamayı hedeflediklerini açıkladı.
Teknolojiye Direnen Meslek: Manifaturacılık
Unutulmaya yüz tutmuş meslekler arasında yer alan manifaturacılık, eski günleri arıyor.
Modanın Kalbi Alaçatı'da Atacak
Ege Giyim Sanayici Derneği'nin (EGSD) prestij projelerinden birisi olan, Alaçatı MILLFEST 2016-Moda ve Sanat Festivali heyecanı başlıyor.
Gelinlik Sektörüne Kalifiye Eleman
Türkiye'nin gelinlik üretiminin yüzde 70'ini tek başına gerçekleştiren İzmir, Gelinlik sektöründe daha katma değerli üretim ve ihracat için güçlerini birleştirdi.
Tarihi Diziler Kızgızlara İş Kapısı Oldu
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ulupamir mahallesinden genel görüntü Kenan Aytaç' ın konuşması Solon Koçyiğit'in konuşması Tarihi diziler Kızgızlara iş kapısı oldu Tarihi diziler Van'ın Erciş ilçesinde yaşayan Kırgızlar için yeni bir iş kapısı oldu.
SİDER'den Sur Mağdurlarına Yardım
Sur İşadamları ve Toptancılar Derneği (SİDER) Yönetim Kurulu tarafından, Sur mağduru ailelere yönelik giysi ve battaniye yardımında bulunuldu.
Türk Firmalara Fashion Svp Fuarı'nda Yoğun İlgi
Türkiye'nin ihracat ve istihdamda lokomotif sektörlerinden hazırgiyim ve konfeksiyon sektörü İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen Fashion SVP Fuarı'nda yoğun ilgi gördü.
Büyükekşi: İsrail'e İhracatımız Artacak, Rusya ile Kayıplar Telafi Edilecek
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, İsrail ve Rusya ile diyaloğun ihracata olumlu katkı yapacağını vurguladı.
  • Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerDeniz Ticaret Odası (DTO) Başkanı Metin Kalkavan, "Toplum neye karar verirse ona uymak ve saygı göstermek zorundayız. Bu olay bugünün olayı değil, son hükümetlerin olayı da değil. Son 40 yılın olayını temizlemek bir hükümete mal edilemez. Artık herkes aklını başına toplamalı. Tayyip Bey'i seversiniz sevmezsiniz, seçimle gelmişse ancak seçimle gidecektir.
  • Bangladeş'te Çöken Plaza DavasıBangladeş'te 2013'te beş tekstil fabrikasının bulunduğu binanın çökmesi sonucu bin 100'den fazla kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili 41 kişi hakkında cinayet suçlamasıyla dava açıldı.
  • Demokrasi Şehitleri Son Yolculuklarına UğurlanıyorFETÖ'nün darbe girişimi sırasında İstanbul'da düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden Emrah Sağaz (27), memleketi Giresun'un Çamoluk ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
  • Şebinkarahisar'da Tamzara DefilesiŞebinkarahisar Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç, ikincisinin bu yıl düzenlenecek olan Tamzara Defilesinin yarın gerçekleştirileceğini söyledi.
  • Batmanda Tekstil Atölyeleri Kapasite ArttırıyorBölgede tekstil sektörünün cazibe merkezi haline gelen Batmanda, tekstil atölyeleri istihdam ve kapasite arttırıyor.
  • Gelinlik Sektörüne Kalifiye ElemanEge Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ile İzmir Olgunlaşma Enstitüsü iş birliğinde hazırlanan proje kapsamında, gelinlik sektörünün kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla eğitim programı düzenlenecek.
  • Öz İplik ­iş Sendikası Genel Başkanı İnanç AçıklamasıÖz İplik ­İş Sendikası Genel Başkanı Murat İnanç, "Tekstil ve hazır giyimde bir an önce marka ve tasarımda büyümeye başlamalıyız. Hükümetten de bu konuda sektörü motive edecek adımlar bekliyoruz.
  • Tarihi Diziler Kızgızlara İş Kapısı OlduTarihi diziler Van'ın Erciş ilçesinde yaşayan Kırgızlar için yeni bir iş kapısı oldu.
  • Uib'in İhracatı ArttıUludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) kanalıyla yapılan ihracat haziran ayında arttı.